1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 ATİ102
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu M.Y.O.-Oto.Tekn.
Okutman HATİCE BAYRAKTAR
Uzaktan Eğitim 1(Birleştirme)
GTP205
Özel Gıda Ürünleri
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Nihan Sağcan
A-103
MMT002
Mesleki Matematik
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. MURAT CERAN
A-206(Birleştirme)
YDİ102
Yabancı Dil II (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu M.Y.O.-Pazarlama
Okutman Dr. KADER EROL
Uzaktan Eğitim 3(Birleştirme)
09.30 - 10.20 2 ATİ102
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu M.Y.O.-Oto.Tekn.
Okutman HATİCE BAYRAKTAR
Uzaktan Eğitim 1(Birleştirme)
GTP201
Kimya II
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. GAMZE BOZCAN
A-202
GTP205
Özel Gıda Ürünleri
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Nihan Sağcan
A-103
MMT002
Mesleki Matematik
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. MURAT CERAN
A-206(Birleştirme)
YDİ102
Yabancı Dil II (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu M.Y.O.-Pazarlama
Okutman Dr. KADER EROL
Uzaktan Eğitim 3(Birleştirme)
10.30 - 11.20 3 TDİ102
Türk Dili II
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu M.Y.O.-Oto.Tekn.
Okutman KEVSER SELVİ
Uzaktan Eğitim 2(Birleştirme)
GTP201
Kimya II
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. GAMZE BOZCAN
A-202
GTP205
Özel Gıda Ürünleri
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Nihan Sağcan
A-103
BİT006
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH TULUMBACI
Bilgisayar Lab. I
GTP204
Gıda Endüstrisi Makinaları
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Nihan Sağcan
A-202
11.30 - 12.20 4 TDİ102
Türk Dili II
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu M.Y.O.-Oto.Tekn.
Okutman KEVSER SELVİ
Uzaktan Eğitim 2(Birleştirme)
GTP201
Kimya II
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. GAMZE BOZCAN
A-202
GTP205
Özel Gıda Ürünleri
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Nihan Sağcan
A-103
BİT006
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH TULUMBACI
Bilgisayar Lab. I
GTP204
Gıda Endüstrisi Makinaları
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Nihan Sağcan
A-202
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 GTP203
Gıdalarda Temel İşlemler II
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Nihan Sağcan
A-203
GTP202
Gıda Mikrobiyolojisi
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. SILA BARUT GÖK
A-103
BİT006
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH TULUMBACI
Bilgisayar Lab. I
GTP204
Gıda Endüstrisi Makinaları
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Nihan Sağcan
A-202
14.30 - 15.20 7 GTP203
Gıdalarda Temel İşlemler II
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Nihan Sağcan
A-203
GTP202
Gıda Mikrobiyolojisi
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. SILA BARUT GÖK
A-103
GTP202
Gıda Mikrobiyolojisi
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. SILA BARUT GÖK
Gıda Lab.
GTP204
Gıda Endüstrisi Makinaları
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Nihan Sağcan
A-202
15.30 - 16.20 8 GTP202
Gıda Mikrobiyolojisi
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. SILA BARUT GÖK
207
GTP202
Gıda Mikrobiyolojisi
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. SILA BARUT GÖK
Gıda Lab.
16.30 - 17.20 9

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 GTP403
Meyve ve Sebze Teknolojisi II
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. SILA BARUT GÖK
A-203
GTP402
Et ve Ürünleri Teknolojisi II
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. SILA BARUT GÖK
B-201
GTP404
Tahıl Teknolojisi II
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. Kadir Gürbüz GÜNER
A-204
GTP405
Hijyen ve Sanitasyon
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. SILA BARUT GÖK
A-205
09.30 - 10.20 2 GTP403
Meyve ve Sebze Teknolojisi II
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. SILA BARUT GÖK
A-203
GTP402
Et ve Ürünleri Teknolojisi II
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. SILA BARUT GÖK
B-201
GTP404
Tahıl Teknolojisi II
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. Kadir Gürbüz GÜNER
A204-
GTP405
Hijyen ve Sanitasyon
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. SILA BARUT GÖK
A-205
10.30 - 11.20 3 GTP403
Meyve ve Sebze Teknolojisi II
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. SILA BARUT GÖK
A-203
GTP402
Et ve Ürünleri Teknolojisi II
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. SILA BARUT GÖK
B-201
GTP404
Tahıl Teknolojisi II
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. Kadir Gürbüz GÜNER
A-204
GTP405
Hijyen ve Sanitasyon
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. SILA BARUT GÖK
A-205
11.30 - 12.20 4 GTP404
Tahıl Teknolojisi II
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. Kadir Gürbüz GÜNER
A-204
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 GTP401
Süt Teknolojisi II
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Nihan Sağcan
A-206
GTP407
Gıda Katkı Maddeleri
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. Kadir Gürbüz GÜNER
A-204
14.30 - 15.20 7 GTP401
Süt Teknolojisi II
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Nihan Sağcan
A-206
GTP407
Gıda Katkı Maddeleri
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. Kadir Gürbüz GÜNER
A-204
15.30 - 16.20 8 GTP401
Süt Teknolojisi II
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Nihan Sağcan
A-206
GTP408
Beslenme İlkeleri
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Nihan Sağcan
A-204
16.30 - 17.20 9 GTP401
Süt Teknolojisi II
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Nihan Sağcan
A-206
GTP408
Beslenme İlkeleri
Çorlu M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Nihan Sağcan
A-204